sesja:
Array ( )
GET:
Array ( [site] => o_firmie-adres )
POST:
Array ( )
FILE:
Array ( )
<< powrót

Inproel Kraków - instalacje elektryczne, ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja

Instalacje Elektryczne Kraków

rzetelna firma

   Przedsiębiorstwo Usługowe i Handlowe INPROEL jest firmą z ponad 20-letnia tradycją (rok założenia 1990). Przez tak długi czas udało nam się zdobyć szereg doświadczeń oraz pokaźne grono zadowolonych klientów. Poza wykonawstwem instalacji elektrycznych, specjalizujemy się w tematyce ogrzewania elektrycznego i klimatyzacji. Posiadamy autoryzację renomowanych producentów urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych: AEG, STIEBEL ELTRON, ATLANTIC, THERMOVAL, LG, MITSUBISHI i innych.

   Stawiamy na solidność i rzetelność w prowadzeniu działalności gospodarczej. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji (nawet na okres 10 lat).

 

   Od ponad sześciu lat  bierzemy udział w programie SOLIDNA FIRMA i zdobywamy kolejne certyfikaty potwierdzające naszą solidność, w tym SREBRNY CERTYFIKAT (2008) oraz ZLOTY CERTYFIKAT (2010) tego programu. W bieżącym, 2012 roku mamy nadzieję uzyskać tytuł SOLIDNA FIRMA po raz siódmy. Jesteśmy też uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA, prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów.

 

   Chcemy aby udział w tych programach i stała, zewnętrzna weryfikacja naszej działalności stanowiły rękojmię naszej uczciwości i dawały poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom.

 

   Jak dotąd zaufali nam między innymi: Zamek Królewski w Niepołomicach, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Komitet Kopca Kościuszki, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”, PTTK-Oddział w Krakowie, PTTK – Oddział w Nowej Hucie, Firma Komputerowa RIVER, Firmy Developerskie: DOMY POLSKIE, BUMA, WAWEL SERVICE, QUERCUS oraz liczne biura, zakłady usługowe, parafie i szerokie grono klientów indywidualnych.

 

Wybierając do wykonania instalacji naszą firmę, otrzymujecie Państwo:


  1.  Dokładną i szczegółową wycenę prac przed podpisaniem umowy – zakładając, że zakres prac nie uległ powiększeniu, nie zdarzyło się aby klient dopłacał nam po wykonaniu usługi !

  2.  Pomoc w określeniu wielkości przydziału mocy oraz w przygotowaniu wniosku do Zakładu Energetycznego – w razie konieczności uzyskania większego przydziału mocy.

  3.  Możliwość kontaktu i skorzystania z usług współpracujących z nasza firmą projektantów instalacji  elektrycznych – niezbędne w wypadku starania się o większe przydziały mocy.
     
  4.  Gwarancję wykonania instalacji przez wykwalifikowanych i doświadczonych instalatorów.

  5.  Gwarancję zastosowania atestowanych, nowoczesnych i bezpiecznych materiałów.

  6.  Wymagane przez Zakład Energetyczny oświadczenie o poprawności przygotowania instalacji oraz tzw. schemat jednokreskowy – niezbędne do podpisania lub zmiany Umowy z Zakładem Energetycznym.

  7.  Gwarancję na wykonana przez nas usługę (np. 10 lat gwarancji na ułożone przez nas przewody)

  8.  Gwarancję wykonania usługi w uzgodnionym terminie oraz zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami bezpieczeństwa.

 

   Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wykonywania instalacji. Po zakończeniu prac, pozostawiamy po sobie czyste i schludne miejsce, bez gruzu, opakowań i resztek materiałów.

 

   Naszym Klientom oferujemy również szeroką gamę urządzeń do ogrzewania i klimatyzacji oraz profesjonalny montaż i autoryzowany serwis.


Elektryk Kraków, instalacje elektryczne Kraków, awarie elektryczne, montaż bezpieczników, układanie instalacji elektrycznych, montaż domofonów, usługi elektryczne Kraków, Skawina elektryk, usługi elektryczne Zielonki, instalacje elektryczne Wieliczka, ogrzewanie elektryczne, piece akumulacyjne Kraków, montaż bojlerów, bojlery elektryczne, elektryczne maty grzewcze, kable grzewcze Kraków, kurtyny powietrzne, elektryk Zakopane, Miechów elektryk, montaż rozdzielni elektrycznych, piece akumulacyjne Kraków, ogrzewanie podłogowe, klimatyzatory Kraków, przewody elektryczne, bezpieczniki, pomiary elektryczne, Krzeszowice elektryk, elektryk Chrzanów, Sucha Beskidzka, Wolbrom,